Základní informace
| Kategorie | Sportovní vázání |
|---|---|
| Značka | Marker |
| Katalogové číslo | 7434V1.MS |
Technické parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Sezóna | 2021/22 |
| Vlastnosti | skialpové |
| Vypínací síly (DIN) | 3-8 |
| Váha lyžaře | Max 110 kg |
| Technologie | Alpinist Heel, Anti Ice Pads, Climbing Aids Alpinist, Alpinist Brake / Long Travel Brake, Crampon Kingpin/Alpinist, Active Length Compensation, Length Adjustment, Carbon Reinforced Pin Toe |
| Výška postavení | 20,5 mm |
| Šířka brzd | 90 mm |
| Vypínací síly | 3-8 |
| Velikost | 90mm |
| Hmotnost (pár) | 1020 g |
Popis produktu
Špičkové skialpinistické vázání Marker Alpinist Demo 8 je vhodné díky své nízké váze a vysoké tuhosti jak pro výšlapy tak pro sjezdy.
Novinkou modelu je uložení na platformě Demo, která umožní širší rozsah nastavení velikosti vázání (255-365 mm) bez použití nástrojů. Na platformě je laserem gravírovaná snadno čitelná stupnice, která se jen tak neošoupe. Platforma je vhodná pro ty kdo využijí jednoduchost a šíři nastavování - například půjčovny.
Jednoduchá a přitom účinná technologie upínání Pin Toe, umožňuje konstrukci vázání s velmi nízkou hmotností a navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů.
Vázání má nastavitelnou vypínací sílu, která je stálá za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách, navíc je možné ji seřídit pomocí standardního testovacího vybavení.
Při vývoji vázání byla věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Manipulace s přepínáním režimů Ski a Walk a oporami při stoupání je velmi snadná a nebude vám tak kazit pobyt v přírodě. K vázání je možné velmi snadno přidat stoupací železa, mačky nebo chcete-li haršajsny.
Ve srovnání s ostatními vázáními typu PinTech je vázání Alpinist bezpečnější a lépe přenáší energii.
Vázání Marker Alpinist Demo 8 disponuje všemi nejmodernějšími bezpečnostními standardy značky Marker.
Specifikace:
- DIN: 3.0 – 8.0
- Špička: Carbon Reinforced Pin Toe
- Šířky brzd: 90mm a 105mm
- Stoupací mód: 0°, 7°, 13°
- Váha: 510 g
- Váha lyžaře: max. 110 Kg
- Rozsah nastavení délky boty: 255 - 365 mm
Technologie a přednosti:
- Anti Ice Pads: protisněhové podložky na špičce a patě (v případě, že není instalována brzda) zabraňují namrzání sněhu v kritických místech
- Climbing Aids: nastavení pro podporu při stoupání se 3 polohami (0°/5°/9°)
- Perfect Step-in: elastomer vizuálně navádí a usnadňuje snadné upnutí boty do vázání, které díky Anti Ice Pads nenamrzá a je možné jej posouvat v rozmezí +/- 7,5 mm.
- Active length compensation: kompenzace zkrácení vzdálenosti patky a špičky vázání při flexi lyže až o 4 mm zajistí spolehlivé upnutí za jakýchkoliv podmínek.
O značce Marker
Když nejlepší lyžaři potřebují nejvyšší úroveň ochrany a výkonu, MARKER nabízí to nejlepší. Výkonnostní vázání jsou tou nejlepší volbou, pokud jde o to jet rychle a stále na hraně.

























































































