Základní informace
| Kategorie | Cestovní tašky |
|---|---|
| Určení | pánské, dámské |
| Značka | FJALLRAVEN |
| Kategorie | městské, na volný čas |
| Katalogové číslo | F23200282-560 |
Technické parametry
| Barva | modrá |
|---|---|
| Sezóna | 2026 |
| Objem | 50 l |
| Materiál | 100 % recyklovaný polyamid 500D |
| Pitný vak | není součástí |
| Vstup do batohu | horní vstup |
| Rozměry batohu | 53 x 29 x 34 cm |
| Rozměry | 53 x 29 x 34 cm |
| Hmotnost | 960 g |
| Velikost | uni |
Popis produktu
Voděodolná a odolná velká cestovní taška vyrobená z recyklovaného polyamidu s TPE laminátem. Popruhy batohu jsou ergonomicky tvarované pro pohodlí a lze je použít také jako držadla. Hlavní zip Färden Duffel 50 je uzamykatelný.
Taška má vnější kapsu na zip, uzamykatelnou přihrádku a velkou síťovanou kapsu se dvěma přihrádkami uvnitř. Kompresní popruhy na obou koncích a polstrování v horní a spodní části udrží obsah chráněný před nárazy.
- voděodolná a odolná cestovní taška
- popruhy batohu vhodné pro letištní odbavení
- ergonomické ramenní popruhy, které slouží jako rukojeti
- když se nepoužívá, zabere velmi málo místa
- přihrádka na obuv s uzamykatelným zipem
- voděodolný
- bez PFAS
Technické specifikace:
- materiál: 100% recyklovaný polyamid
- objem: 50 l
- hmotnost: 960 g
O značce FJALLRAVEN
Švédský výrobce odolného, nadčasového a funkčního outdoorového vybavení v moderním a přitom tradičním skandinávském designu.

























































































